Witamy Państwa w Ośrodku wczasowym „Świt” w Łebie     

Łeba… zwana również zaczarowanym miastem… niewielka, bo zamieszkała przez niespełna 4 tysiące mieszkańców nadmorska miejscowość uważana jest jednak za jedną z najbardziej popularnych miejscowości na polskim wybrzeżu. Łeba zawdzięcza zapewne swą renomę przepięknej okolicy oraz specyficznemu sprzyjającemu wypoczynkowi mikroklimatowi. Tutaj czeka na państwa wiele ciekawych atrakcji takich jak sporty wodne, przejażdżki konne, wspaniałe szerokie piaszczyste plaże, bliskość Słowińskiego Parku Narodowego, czy słynne na całą Europę ruchome wydmy.

Nasz Ośrodek położony jest w urokliwym kurorcie Łeba w centrum miasta, a jednocześnie bez gwaru i hałasu, gdzie w ciszy i spokoju, miłej atmosferze można przyjemnie spędzić czas. Niespełna 10 minut pieszej wędrówki do pięknej piaszczystej plaży.

Atrakcyjna lokalizacja i ogrodzony teren, gdzie goście mogą zaparkować samochody, zapewniają kameralność wypoczynku. Oferujemy noclegi w dobrym standardzie i niskiej cenie co pozwala zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Ośrodek wypoczynkowy „Świt” posiada 2, 3 i 4 osobowe komfortowo wyposażone pokoje z łazienką i kabiną prysznicową. W każdym znajduje się telewizor, radio, lodówka, czajnik elektryczny i komplet naczyń.

Każdy z gości ma możliwość skorzystania z doskonale wyposażonej kuchni oraz pięknego kamiennego grilla na którym wieczorami można piec kiełbaski siedząc na ławeczkach, a lubiący czynny wypoczynek mogą korzystać z naszych rowerów.

To miejsce pełne jest specyficznego charakteru… spokoju i odprężenia…
Atmosferę prawdziwej gościnności tworzą ludzie, którzy zadbają o to, aby Państwa pobyt stał się niezapomniany, a Ośrodek był idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszego ośrodka.